Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku k elektroinstalacím?
Volejte 602 141 395 nebo nám napište...

tlacitko

Satelitní a anténní technika Plzeň


úvodní » Elektro služby » Satelitní a anténní technika Plzeň


Satelitní a anténní technika

Díky digitalizaci v České republice a několikaletému působení v tomto odvětví jsme Vám schopni nabídnout profesionální služby v tomto oboru. Referenční akce.

Společné televizní antény (STA)

Nabízíme Vám nejen instalaci kompletních nových rozvodů technologie pro příjem pozemního digitálního vysílání, ale provádíme také celkové rekonstrukce a opravy společných televizních antén pro příjem tohoto vysílání. Dále nabízíme rozšíření o nový multiplex pro bytové domy.

 

Satelitní systémy

Máme pro Vás připraven velmi široký sortiment v oboru satelitní techniky. Nabízíme satelitní systémy pro panelové a bytové domy, které se nejčastěji řeší společně s problematikou zateplení fasád, kde se nový rozvod instaluje buďto přímo pod zateplení samotné nebo je veden společnými prostory na chodbě. 

 

Satelitní systémy a antény pro rodinné domy a byty

Naše služby jsou zde samozřejmě připraveny i pro běžné instalace. V případě jakýchkoliv problémů s TV příjmem jsme vše schopni řešit operativně a v co nejkratší možné době. Pro rychlý servis začněnte vyplněním poptávkového formuláře. Satelitní komplety montujeme pro jeden a více televizních přijímačů. Dále poskytujeme komplexní řešení satelitních systémů do novostaveb, kde na základě přání zákazníka připravíme kompletní systém od rozvodů pro přesný příjem.

Satelitní a anténní technika Plzeň č.1
Satelitní a anténní technika Plzeň č.2
Satelitní a anténní technika Plzeň č.3
Satelitní a anténní technika Plzeň č.4
Satelitní a anténní technika Plzeň č.5
Satelitní a anténní technika Plzeň č.6
Satelitní a anténní technika Plzeň č.7
Satelitní a anténní technika Plzeň č.8