Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku k elektroinstalacím?
Volejte 602 141 395 nebo nám napište...

tlacitko

Kamerové systémy CCTV Plzeň


úvodní » Elektro služby » Kamerové systémy CCTV Plzeň


Kamerové systémy CCTV

Otočná kameraAť už se jedná o Váš domov či kancelářské a průmyslové prostory, díky našim komplexním bezpečnostním a ochranným službám budete vždy mít vše perfektně pod kontrolou. Referenční akce zde.

Bezesporu jedním z nejdůležitějším prvkem bezpečnostních systémů jsou kamerové systémy. Jsou ideálním řešením jako součást elektronických zabezpečovacích systémů.

 

Základní výhody kamerových systémů

  • máte možnost zpětně sledovat kamerový záznam s vysokým rozlišením ze souborů uložených na disku či přes internet z pohodlí Vašeho domova
  • sledování on-line přes aplikaci v chytrém telefonu či tabletu.
  • buďto můžete mít dané prostory nepřetržitě pod kontrolou a nebo otočné kamery s detekcí pohybu umožňují, že se sami aktivují jen když je zapotřebí
  • přímá konverze z kamer do televizního příjmu, který nadále můžete digitálně zaznamenávat
  • možnost přímého připojení do EZS pro okamžité vyhodnocování signálů

Signál z kamerových zařízení s detekcí pohybu lze využít jako startovací impuls jakéhokoliv přídavného zařízení. Může se jednat o zvukové hlášení, záznam či aktivaci dodatečných elektronických zámků. Existuje nepřeberné množství variant využití, a proto nás neváhejte kontaktovat a nechte si navrhnout ideální řešení pro Vaši dostatečnou bezpečnost.

Kamerové systémy navrhujeme na základě Vašich požadavků a při návrhu zohledňujeme mnoho faktorů ovlivňující výběr ideálního kamerového zařízení. Využijete náš poptávkový formulář i pro jakýkoliv dotaz.

 

Co rozhoduje o výběru správné bezpečnostní kamery

Cena: Analogové systémy/ IP systémy - správný výběr technologie. Jsme schopni kombinovat více technologií kamer a tak rozšiřovat stávající kamerové systémy. Aktuálně převažují instalace IP kamerových systémů i tak analogové kamery mají své přiznivce navíc je cena velmi příznivivá. Na vybrané analogové systémy nabízíme až slevu 60%. 

Místo použití: venku/uvnitř budovy – rozhodujícími faktory jsou tepelná izolace a odolnost vůči teplotě a povětrnostním vlivům. Vzdálenost a přesný výběr objektivů kamery. 

Doba použití: den/noc – nabízíme kamerové zařízení obsahující výkonný čip, který  během dne zaznamenává v barevném režimu a naopak během nočních podmínek provádí záznam v černobílém režimu a pracuje jako ultracitlivá kamera. Navíc v nočním režimu kamery využívají inteligentní IR přisvícení, které dramaticky zvyšuje rozpoznatelnost detailů.

Spolupracujeme jen s renomovanými dodavateli kamerových zařízení Hikvison, CNB, AVtech, Vivotek, a proto s námi můžete počítat se spolehlivým komplexním řešením elektronických zabezpečovacích systémů.

 

Modelvý příklad kamerového systému

V příkladu je uveden ekonomický kamerový systém vhodný pro rodinný dům v analogovém provedení se záznamem obrazu. S Infra přisvícením pro noční snímání obrazu. Cena takového kamerového systému začíná na 17 000,- +dph.

  • Záznamové zařízení
  • 4x kamera s IR přísvitem
  • 1TB Hard disk pro uchování záznamu
  • Elketroinstalační materiál
  • Instalace, zaškolení

 

 

 

 

Kamera s IR přísvitem
Otočná kamera
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.3
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.4
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.5
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.6
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.7
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.8
Kamerové systémy CCTV Plzeň č.9